در ۱۱ تیر ۱۳۹۹
  • باتری ثانویه
  • درب هوشمند
  • دوربین امنیتی

با استفاده از فناوری با دست و به دل‌خواه خودتان خانه هوشمند امن خود را بسازید.

مطالعه نمایید: اطلاعات کاربران توسط نیمی از اپلیکیشن‌ها به خطر می افتدچشم‌تان به خانه باشد حتی زمانی که خانه نیستید.

مطالعه نمایید: موارد ضروری هنگام اجاره‌ی خانه: قبل از اسباب‌‌‌کشی به این نکات دقت کنید!

سیستم‌های امنیت خانگی بسیار ارزان‌تر از گذشته شده‌اند: حالا شما می‌توانید یک دستگاه امنیت خانگی هوشمند با کیفیت را فقط به قیمت چند صد دلار تهیه کنید و این را مدیون اجناس به صرفه‌ای که در سایت Amazon Prime به فروش می‌رسند هستیم.

این اجناس ظرف دو روز به دست‌تان می‌رسد و هفته‌ای امن‌تر را برای‌تان به ارمغان می‌آورند.

برای شروع این مورد را در نظر بگیرید: دوربین اینترنتی ابری آمازون امکان مواظبت از خانه‌تان را هنگامی که آن‌جا نیستید فراهم می‌کند.

با دارا بودن امکان انتقال ویدیوی ۱۰۸۰p و سیستم اطلاع رسانی حرکتی و ذخیره ‌سازی ۲۴ ساعته رایگان و همه این‌ها فقط با ۱۲۰ دلار.

خانه‌های هوشمندراهی برای این‌که دزدان آمازونی را دستگیر کنید.

اگر نگران دزدیده شدن بسته‌های آمازون از ایوان خود هستید یا این‌که نگران تجاوز اشخاص مزاحم هستید نیاز به یک دستگیره درب ویدیویی دارید.

ما سیستم سخت افزاری Nest Hello را از گوگل توصیه می‌کنیم به چند دلیل: ظاهر خوب، قابلیت هشداردهی حرکتی (حساس به حرکت اشخاص و اجسام) و تشخیص چهره (اختیاری): قیمت ۵ دلار ماهیانه.


خانه‌های هوشمند
هوشمندانه‌ترین راه برای آگاه شدن از خطر آتش‌سوزی

تعداد زیادی سیستم تشخیص دود و مونوکسید کربن در بازار وجود دارد اما ما سیستم Nest Protect را به دلیل ظاهر شکیل، خفه کننده هشدار نرم‌افزاری موبایل و قابلیت فعال‌سازی نور شب با حرکت دست پیشنهاد می‌کنیم.


نسل جدید قفل درب برای خانه‌های هوشمند Nest

قفل درب ۲۷۹ دلاری Nest Yale یک انتخاب عالی برای کسانی است که خانه‌های هوشمند Nest دارند: این دستگاه می‌تواند درب شما را به طور خودکار وقتی که خانه نیستید قفل کرده و هنگامی که به خانه برمی‌گردید سیستم ضد سرقت Nest را غیرفعال کند.


خانه‌های هوشمند
یک دوربین امنیتی بسیار ارزان‌ قیمت

اگر پول کم دارید حتماً این گزینه را در نظر بگیرید. یک دوربین ۳۸ دلاری از Wyze که می‌تواند ویدیو با کیفیت بالای ۱۰۸۰p ضبط کنید (با قابلیت ذخیره سازی ۱۴ روزه رایگان)، به اندازه ۳۶۰ درجه بچرخد تا تمام زوایا را بگیرد و اینکه شخص را با هوش مصنوعی شناسایی کند.

یک دستگیره درب ویدیویی با سیستم باتری ثانویه

دستگیره درب Ring  با قیمت ۱۹۹ دلار می‌تواند به درب شما سیم‌بندی شده یا این‌که می‌توان از آن به شکل قابل حمل با باتری استفاده کرده تا نصب راحت‌تری داشته باشید. 

با این دستگاه خواهید توانست با ملاقات کننده‌گان پشت درب به وسیله برنامه مخصوص تلفن همراه تماس تصویری داشته باشید و هم‌چنین با حس‌گر حرکتی از اشخاص پشت درب آگاه شوید.


خانه‌های هوشمند
یک نسخه حرفه‌ای ارتقا یافته دستگیره درب Ring

دستگیره درب سیم‌بندی شده و توکار Ring Pro به قیمت ۲۴۹ دلار یک دستگاه‌ تر و تمیزتر از نسخه ساده آن است.

با این‌که دارای کیفیت کمتر تصویر و صدا می‌باشد اما در عوض به شما امکان تعریف مناطق حساس به حرکت را داده تا به شکل هوشمندانه‌تری از حرکات پشت درب باخبر شوید.

دستگاه نشان دهنده مسیر حساس به حرکت

یک چند‌تایی سیستم امنیتی نور‌دهی بیرون از خانه به وسیله Ring تولید شده است اما در بین آن‌ها دستگاه Ring Smart Pathlight بهترین است به چند دلیل: می‌تواند به حرکت حساس باشد و اطلاع رسانی کند، می‌تواند به دوربین‌های Ring متصل شده تا ویدیو ضبط کند و این‌که ظرف چند دقیقه نصب می‌شود و به اندازه یک سال عمر باتری می‌دهد.

تنها بدی آن نیاز به یک دستگاه دیگر Ring Bridge ۵۰ دلاری است تا همه این امکانات را داشته باشید.

یک دوربین خارق‌العاده که چشم به جلوی خانه شما می‌دوزد.

دوربین Ring Spotlight به قیمت ۱۹۹ دلار با کیفیت ضبط ۱۰۸۰ و دید درشب مادون قرمز و یک آژیر خطر حواسش به اطراف خانه شماست.

یک دستگیره درب هوشمند همراه با پروژکتور

دوربین August Doorbell pro دارای امکان ارتباط دو طرفه، تشخیص حرکت و پخش ویدیوی ۱۰۸۰ است. اما بر خلاف رقبا شامل یک پروژکتور نیز می‌باشد.


خانه‌های هوشمند
یک قفل هوشمند که باز بودن درب را به شما خبر می‌دهد.

قفل هوشمند Z-Wave August Pro به قیمت ۱۹۸ دلار دارای قابلیت فناوری میدان مغناطیسی است که این امکان را به شما می‌دهد تا اطمینان حاصل کنید درب را بسته‌اید. یا این‌که کسی درب را کامل باز گذاشته است.

قفل هوشمندی که به شما اطمینان می‌دهد کسی بسته‌های آمازون شما را نمی‌دزدد.

قفل هوشمند Schlage Encode Wifi به قیمت ۲۴۹ دلار با این‌که ممکن است با سیستم اپل کار نکند اما با این حال قفل خوبی است که دارای یک سیستم هشدار داخلی با امکان پشتیبانی کلید آمازون است که امکان دریافت سفارش‌ها را درون منزل به جای ایوان می‌دهد.

یک پریز هوشمند ساده که وانمود می‌کند شما خانه هستید.

تایمرهای روزگار قدیم را فراموش کنید: پریز هوشمند WeMo Mini می‌تواند تنظیم شود تا زمانی که به خانه وارد می‌شوید روشن شود، زمان غروب خورشید خاموش شود یا حتی به شکل اتفاقی و رندم خود به خود روشن شده تا به نظر آید در خانه هستید!


خانه‌های هوشمند
یک سیستم جامع امنیت خانه که جیب‌تان را سوراخ نمی‌کند

سامانه امنیت خانگی Abode با قیمت ۱۹۹ دلار برای ما جالب است چون امکانات بسیاری دارد: می‌توانید سیستم رصد حرفه‌ای را انتخاب کنید یا این‌که امکان رصد دستی به هم راه رصد وضعیت درب پنجره و حس‌گرهای حرکتی را به رایگان داشته باشید.

دوربینی که بیرون و درون خانه همان‌قدر عالی است

این دوربین Logitech به قیمت ۱۸۰ دلار شامل لنز ۱۸۰ درجه‌ای، مکالمه دو طرفه، محل ذخیره رایگان ۲۴ ساعته ابری و نور در شب ۴۵ متری می‌باشد.

قابلیت تشخیص شخص،‌ ناحیه‌های حرکتی و تا ۳۱ روز ذخیره ‌سازی ابری با پرداخت اضافی در دسترس هستند.


دوربین بی‌نقص بیرونی که نیاز به سیم‌بندی توکار ندارد

دوربین با باتری Arlo Pro قابلیت‌های قانع کننده‌ای ارائه می‌کند: هشدارهای حرکتی،‌ بازه دید ۱۳۰ درجه و تاریخچه ۷ روزه ویدیویی بر اساس حوادث.

با پرداخت هزینه بیشتر می‌توانید فضای ذخیره سازی بیشتر و نواحی حساس به حرکت و هشدار وجود شخص را داشته باشید.


خانه‌های هوشمند
یک سامانه امنیت خانگی با قابلیت رصد هفت روز هفته ۲۴ ساعته

یکی از ارزان‌ترین انتخاب‌هایی که دارید برای سیستم رصد هفت روز هفته ۲۴ ساعته همین است. سامانه امنیتی SimpliSafe شامل یک ایستگاه اصلی، صفحه کلید، حس‌گر حرکتی و یک ریموت همه به قیمت ۳۰۰ دلار می‌شود.

اگر بخواهید امکانات بیشتری داشته باشید هزینه بیشتری باید پرداخت کنید: ‌شامل حس‌گر شکستن شیشه،‌ حس‌گر آب، دکمه اضطراری و غیره.

یک حس‌گر که خانه شما را خشک نگه می‌دارد!

سامانه ضد نشتی آب Roost با امکان wifi طراحی خوبی دارد و کارکرد قابل اطمینانی ارایه می‌کند به قیمت ۹۰ دلار.

فقط کافیست آن را زیر یک سینک هیتر آب داغ قرار دهید و آسایش خاطر بیشتر را تجربه کنید.


خانه‌های هوشمند
یک ابزار هوشمند که هشدار درب گاراژ باز دارد

به قیمت ۵۹ دلار با سامانه Chamberlain دیگر نیاز نخواهید داشت تا به خانه بازگردید تا دوباره چک کنید که آیا درب گاراژ را بسته‌اید یا نه. فقط کافیست با تلفن‌تان چک کنید!


یک درب باز کن گاراژ که مراقب رفت و آمد‌ها استفاده است.

با سامانه ۹۸ دلاری Nexx Garage می‌توانید درب گاراژ خود را با گوشی خود با استفاده از دستورات صوتی Alexa یا ریموت قدیمی خسته‌کننده کنترل کنید.

هم‌چنین امکان گزارش فعالیت دارد به علاوه امکان اطمینان از بسته شدن درب.‌