در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
 • آگهی
 • آگهی رایگان
 • ثبت آگهی
 • درج آگهی
 • درج آگهی رایگان

برای فروش بهتر محصول می توانیم ازتبلیغات و بازاریابی استفاده کنیم. تبلیغات آنلاین امروزه کاربرد بسیارداشته و شناخته شده بین اقشار مختلف جامعه است ، همچنین بیشترین بازدهی را نسبت به تبلیغات سنتی دارد. ازمزایای آن هزینه اندک ولیکن با بیشترین مخاطب می باشد. در این نوع تبلیغات حد و مرزی وجود ندارد ، بدین دلیل می توانیم به شرح بیشتری از جزئیات محصول بپردازیم تا مخاطب را جذب نماییم . با یک کلیک ساده مخاطب می تواند به آگهی دسترسی پیدا کند و با محصول به صورت کامل اشنا شود.

برای بیشتر دیده شدن آگهی ، باید آگهی درسایتی درج شود که معتبر و پربازدید بوده  و روزانه افراد زیادی ازسایت بازدید کنند.

سایت از نظرسئو باید دارای رتبه خوبی از گوگل باشد ، این امر باعث افزایش احتمال دیده شدن آگهی های سایت می شود .

یکی از راه های رایگان تبلیغات برای فروش محصولات درج آگهی در وب سایت آگهی رایگان شیدو است. همچنین امکان آگهی کردن موارد خرید و فروش کالای دست دوم و نو ، لوازم منزل ، گوشی و …را فراهم آورده است .

 

برای نمایش بهتر محصول درسایت باید به نکات زیر توجه داشته باشیم  :

 • نکته اول و بسیار موثر در فروش-تصویر مناسب

  درج عکس گویا و واضح ازمحصول است . دقت داشته باشیم که حتما عکس واقعی  و از خود محصول باشد .همچنین کیفیت عکس درج شده در آگهی نیز حائز اهمیت است . تصور کنید در اینترنت به دنبال کالایی هستید. به نظر شما چطور عکسی از آن کالا لازم است ببینید؟ با پاسخ به این پرسش میتوانید متوجه شوید چه تصویری برای کالا مناسب تر است.

 

 • نکته دوم- عنوان آگهی

  انتخاب عنوان مناسب و کوتاه ، درعین حال جذاب برای آگهی است . بطوری که مخاطب با خوانندن عنوان آگهی جذب شده و راغب به دیدن آگهی شود. ازمطالب بلند و تفسیردارپرهیز کنیم. همچنین متن آگهی دارای عنوانی مشخص با کلمات کلیدی که مربوط به دسته آگهی هست باشد ونیز دقت کنید که آگهی تان دردسته بندی صحیحی درج شود.

 

 • نکته سوم- متن آگهی

  درمتن آگهی باید نکات مثبت محصول را معرفی کنیم. از زیاده گویی و توضیحات اضافی بپرهیزیم. بهتراست نکات منفی و ایرادات محصول را بیان نکنیم، منتظر باشیم تا در زمان ارتباط با مشتری از آن صحبت شود.

 

 • نکته چهارم- ویرایش آگهی

  شیدو این امکان را برای مخاطبین خود فراهم اورده ، که در بازه زمانی  نیم ساعت آگهی تائید می شود. بهتر است اگر هر موردی درباره آگهی شما تغییر کرد سریعا آگهی تان را ویرایش کنید.  یکی دیگر از امکانات شیدو ویرایش و تمدید رایگان آگهی است. در شیدو میتوانیم آگهی خود را ویرایش کنیم و پس از تایید آگهی، آگهی مجددا در اول لیست نمایش داده خواهد شد.

 

 • نکته پنجم- ارتباط آسان با فروشنده

  ایجاد امکان  برقراری ارتباط  مشتری با آگهی دهنده است. که بهترین و ارزان ترین راه پیشنهادی تلگرام میباشد . شیدو این امکان را بصورت رایگان در اختیار مخاطبین  قرارمی دهد. در شیدو میتوانید کانال تگرام یا شناسه تلگرام خود را در مشخصات آگهی وارد کنید و بازدید کننده آگهی میتواند از کانال شما بازدید کند و یا مستقیما به تلگرام شما پیغام بفرستد. راه پیشنهادی  دیگر تماس تلفنی است، باید سعی شود به درستی و با حوصله پاسخگویی سوالات مشتری بود.

 

 • نکته ششم- قیمت مناسب

  باید ارزش واقعی کالای خود را بدانیم و با توجه به آن قیمت پرداختی را مشخص کنیم. حتی با کالاهای مشابه مقایسه نماییم.

 

امید است این نکات برای شما مفید بوده باشد و بتوانید آگهی هایی با بازدهی بالا درج کنید.